Cinegears Wireless Follow Focus

Cinegears 3 Motor Wireless Follow Focus

Kiralık Cinegears 3 Motor Wireless Follow Focus, Zoom, Focus ve Iris motorları ile size kolay ve akıcı bir kontrol sağlar.

1 Gün Kiralık

300 TL

3 Gün Kiralık

720 TL

5 Gün Kiralık

1125 TL

Cinegears Wireless Follow Focus Tanıtım

Kiralık Cinegears 3 Motor Wireless Follow Focus

Kameranızda kablosuz objektif kontrol sistemi kurmanıza olanak tanır. Ayrıca bir kablosuz çok eksenli el kumandası, bir kablosuz alıcı, üç çoklu kontrol motoru, montaj aksesuarları ve yedek dişli içerir. Kontrol kumandasında bir zoom kontrol sürgüsü ve iris ayarı da vardır. Motorlar kablolar aracılığıyla kamera veya ekipmana monte edilen kablosuz alıcıya bağlanır. Kablosuz alıcı 6 motora kadar yükseltilebilir ve bu daha elverişli bir focus, zoom veya iris kontrolü sağlar. Ayrıca kablosuz alıcı kameranızı başlatıp/durdurma olanağı da sağlar. Multi-Axis Motor: Odak, zoom veya iris halkası üzerinde hassas tekrarlanabilir kontrol sağlar ve prime lensler ile çoğu zoom arasında kullanım için uygundur.

Wireless follow focus Motor, güç ve kontrol için CINEGEARS çok eksenli kablosuz alıcınıza isteğe bağlı 5 uçlu LEMO kablosuyla bağlantı gerektirebilir.
328 feet uzaklığa kadar hassasiyetle lensinizin odağı, irisi ve zoomunu kontrol etmenizi sağlar.

Kiralık Cinegears 3 Motor Wireless Follow Focus Kontrolör, Steadicam, MoVI, DJI Ronin ve gimbal sabitleyiciyle birlikte çalışır. Kameranızın hareket kabiliyetinden veya çekimin bütünlüğünden ödün vermeden hassasiyetle çalışmasını sağlar. Dört odak ön ayarı önceden ayarlanıp programlanabilir ve tek bir düğmeye basılarak erişilebilir, kayıt, entegre kayıt düğmesi ile kontrol edilebilir. Lityum pil ile tek bir şarjla 20 saate kadar kayıt yapabilirsiniz.

Metal Enerji Dişlisi: Dahil olan alüminyum 0.8 MOD dişli, cine tarzı lens dişlilerine uyum sağlar. Dişli çıkarılabilir, bu nedenle video lensler ve standart olmayan lens dişlileri isteğe bağlı dişliler ile değiştirilebilir. Dişliğin motora bakan yüzeyi, motor tahrikinin karşı karşıya kalan yüzeyi ile eşleşen krom kaplı paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Motor Fonksiyonu: Motor kendisini objektifinize kalibre ederek  aynı zamanda objektifi kontrolörünüze  eşlemenize izin verir. Birden fazla durma noktasını programlayabilirsiniz, özellikle sonsuza dek dönen merceklerle çalışırken veya seçime bağlı bir odak tekerleğinde belirli odak noktalarını ayarlamak istiyorsanız yararlıdır.


Çok Eksenli Kablosuz Alıcı:
İsteğe bağlı CINEGEARS çok eksenli motorlar ile opsiyonel CINEGEARS kablosuz kumanda arasında bağlantı sağlar. Altı motora kadar altı ekseni destekleyerek bu sistemi iki kamera stereoskopik bir sistemle kullanıma uygun hale getirir.

 

Kiralık wireless follow focus 

Cinegears Wireless Follow Focus Teknik Özellikleri


Özellik Açıklama
marka Cinegears
Model Multi-Axis Wireless Follow Focus Kit
Motorları Focus, Zoom, Iris

Cinegears Wireless Follow Focus Kiralama Paket İçindekiler


+ Kumanda
+ Wireless Alıcı
+ Irıs Motor
+ Focus Motor
+ Zoom Motor
+ Hard Case

Cinegears Wireless Follow Focus Kiralama Fiyat Listesi


Kiralama Süresi Kiralama Toplam Fiyatı Günlük Karşılık Fiyatı
1 Gün 300 TL 300 TL
3 Gün 720 TL 240 TL
5 Gün 1125 TL 225 TL
7 Gün 1470 TL 210 TL
10 Gün 1950 TL 195 TL
14 Gün 2520 TL 180 TL
21 Gün 3465 TL 165 TL
30 Gün 4500 TL 150 TL

YORUMLAR 0

Bu ürüne henüz yorum yapılamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız...

Eğer üye iseniz giriş yapmak için tıklayınız...

DİĞER AKSESUAR ÜRÜNLERİ

 • 300

  1 gün
 • 720

  3 gün
 • 1125

  5 Gün
 • 25

  1 gün
 • 60

  3 gün
 • 90

  5 Gün
 • 100

  1 gün
 • 240

  3 gün
 • 375

  5 Gün
 • 150

  1 gün
 • 360

  3 gün
 • 560

  5 Gün